Gerasplanas.lt padės pasirinkti

cal2010-04-15  tagŽymos: , , ,   Paskelbta kategorijose Keturi kampai

Tikriausiai Lietuvoje sunkiai atrastume žmogų, kuris nesinaudoja mobiliuoju ryšiu. Ir net dar daugiau… dažnas iš mūsų turime net ne po vieną mobiliojo ryšio kortelę. Ir kaskart, kai tik pasibaigia sutartiniai įsipareigojimai mobiliojo ryšio operatoriui, dažnas iš mūsų susiduriame su pasirinkimo problema – kurį mobiliojo ryšio operatorių ir kokį jo siūlomą mokėjimo planą pasirinkti.

Nors Lietuvoje iš esmės veikia tik trys mobiliojo ryšio operatoriai, tačiau tai nė kiek nepalengvina pasirinkimo. Kiekvienas jų siūlo po keletą mokėjimo planų. Be to, dar yra vadinamieji virtualūs mobiliojo ryšio operatoriai, kurie dažnai taip pat gali pasiūlyti gana gerų ir mūsų poreikius atitinkančių mokėjimo planų. O kur dar išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslaugos! Tokia pasiūlymų gausa dažnam iš mūsų sukelia nemažą galvos skausmą, kai tenka rinktis su kuriuo operatorium susidraugauti ir kokį jo siūlomą mokėjimo planą pasirinkti. Tinkamai išanalizuoti ir įvertinti visus siūlomus mokėjimo planus gali užtrukti galybę laiko, o tam jo aukoti visai nesinori. Štai čia į pagalbą ateina naujas projektas gerasplanas.lt

Projekto esmė labai paprasta – padėti vartotojams pasirinkti labiausiai jų poreikius atitinkantį mobiliojo ryšio paslaugų mokėjimo planą iš tų, kuriuos siūlo trys mobiliojo ryšio operatoriai: Omnitel, Bitė Lietuva ir Tele2.

Projektas gerasplanas.lt dar pakankamai naujas, todėl vis dar pasitaiko klaidų, tačiau tai nė kiek nesumenkina pačios projekto idėjos. Tokio įrankio lietuviško interneto padangėje jau senai reikėjo, ką puikiai įrodo ir sparčiai didėjanti šio projekto gerbėjų grupė populiariame socialiniame tinkle „Facebook“.

Linkime šiam projektui kuo didžiausios sėkmės ir kviečiame visus pasinaudoti puikia galimybe ne tik pasirinkti optimaliausią mokėjimo planą, bet ir, žinoma, sutaupyti. Taip pat tikimės, kad ateityje tarp pasiūlymų atsiras ir virtualiųjų operatorių bei išankstinio mokėjimo planai.

Komentarų: 2

  1. Liutauras - 2010-04-15

    jo, tinklapis įdomus, tik dar įdomiau, ar tai SKYPE darbas, nes visa išvaizda – totaliai skype’iška. jeigu taip – tai, matyt, reiškia, jų planus aktyvinti skype pokalbių pardavimų Lietuvoje?

    [Atsakyti]

  2. jonelis - 2010-04-29

    man visai patiko :) paskaiciavo kad permoku ir pagalvojau kodel nepasiekisti

    [Atsakyti]

Rašyti komentarą