UAB „Rome Law“ – teisinės paslaugos internetu

cal2012-07-13  tagŽymos: ,   Paskelbta kategorijose Gatvės balsai

UAB Rome Law

UAB „Rome Law“

Nuo šiol visas rūpimas teisines paslaugas Klaipėdos apskrities gyventojai galės gauti neišėję iš namų. Tereikės tiksliai suformulavus klausimą pateikti užklausą internetu. Dar tą pačią dieną su paklausėju susisieks teisininkai ir pasiūlys konkretų problemos sprendimo būdą. Tai padės sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų.

„Pirmiausia, teisinių paslaugų portalą romelaw.lt sukūrėme žmonių patogumui. Kai gyvenimo tempas toks didelis, kaip įmanoma daugiau darbų žmonės stengiasi atlikti internetu: perka drabužius, moka už komunalines paslaugas, tikrina loterijos bilietus, skaito knygas, konsultuojasi su gydytojais. Lygiai tokiu pat principu visame pasaulyje žmonės gauna ir teisines konsultacijas ar paslaugas,“ – sako portalo vadovė Roma Dobilaitė.

Lietuvos pajūrio gyventojams susidūrus su teisinėmis situacijomis nebereikės gaišti laiko važinėjant po miestą ir ieškant advokato, tartis dėl konsultacijų paskyrimo, laukti eilėje, ir t.t. Pakaks tiesiog išsiųsti elektroninę užklausą arba paskambinti nurodytu telefonu.

„Taip pat norime sugriauti mitą, kad teisinę paslaugą gauti užtrunka ir kad tai labai brangiai kainuoja. Jei žmogui reikia pagalbos šiandien, jis tai gali ir turi gauti šiandien. Be to, užsisakydami paslaugą internetu, žmonės ne tik sutaupys laiko, bet ir pinigų, nes atsiskaityti reikės tik už konkrečius darbus, o ne už įprastas advokato konsultacijų valandas“,- sako R. Dobilaitė.

Anot romelaw.lt vadovės, nors internete ir yra gausu informacijos, sutarčių pavyzdžių, dokumentų šablonų, patarimų apie teisinių dokumentų pildymą, procesų eigą, tačiau vargu, ar paprastam žmogui, nesusidūrusiam su teisėsauga, tai pagelbėja. Juk kiekvieno atvejis yra individualus, skirtingas.

Teisines paslaugas internetu teiks tik kvalifikuoti, didelę darbo patirtį turintys teisės profesionalai. Besikreipiantiesiems jie ne tik suteiks konsultaciją, padės užpildyti ar surinkti reikiamus dokumentus, bet ir galės išanalizuoti panašių bylų teisminę praktiką, kad būtų galima bent jau prognozuoti jos baigtį. Portalo romelaw.lt įkūrėjai gyventojams garantuoja konfidencialumą ir duomenų saugumą.

Daugiau informacijos:

Roma Dobilaitė,
www.romelaw.lt vadovė,
tel.: +370 655 00700,
el.p.: info@romelaw.lt

Rašyti komentarą