Grant.lt visuomenei

GlogoTinklaraštis grant.lt Pasaulį išvydo nelengvu Lietuvai ir tam pačiam Pasauliui metu. Oficialus jo gimtadienis – 2009 metų vasario 26 d. Būtent šią dieną Lietuvai buvo pristatyti pirmieji grant.lt straipsniai.

Per šį, ganėtinai trumpą, laiką, tinklaraštis keletą kartų keitėsi, tobulėjo, mokėsi iš savo ir kitų klaidų. Nors visi pakeitimai buvo daromi vardan skaitytojų, siekiant, kad jiems būtų patogiau ir maloniau čia lankytis bei skaityti mūsų pateikiamą informaciją, tačiau visada buvome ir esame pasiruošę priimti kritiką, kuri neleistų mums sustoti. Mums buvo, yra ir bus svarbus kiekvienas skaitytojas ir jo nuomonė, nesvarbu kokia ji: teigiama ar neigiama, būtų.

Tinklaraštis grant.lt nėra finansuojamas jokios įstaigos ar organizacijos ir čia pateikiama autorinė informacija nėra kaip nors komerciškai susijusi su jokia įmone ar organizacija. Trumpiau tariant – visi tinklaraštyje publikuojami straipsniai yra parašyti ir pateikti skaitytojams visiškai už dyką, negaunant už tai jokios materialinės naudos, nebent kūrinyje nurodyta kitaip.

Tinklaraštyje pateikiama informacija yra tik informacinio pobūdžio, pagrįsta subjektyvia autorių nuomonę ir faktais, už kurią kiekvienas autorius atsako asmeniškai. Tačiau nepaisant neišvengiamo subjektyvumo, autoriai pasižada neapleisti ir kitos svarstyklių pusės, ypač jei tai yra ar galėtų būti naudinga skaitytojui.

Siekiant bent iš dalies kompensuoti tinklaraščio gyvavimo išlaidas, tinklaraštis yra priverstas publikuoti reklamą, kuri yra aiškiai išskirta ir atsieta nuo tinklaraščio autorių nuomonės. Autoriai viešai atsisako bet kokių sąsajų su reklamuojama produkcija ar jų gamintojais, autoriais, išskyrus tas, kurios būtinos tarp reklamos užsakovų ir reklamos skleidėjų.

Tinklaraščio autoriai nuoširdžiai dėkoja kiekvienam grant.lt skaitytojui bei primena, kad visada laukia pastebėjimų ir pasiūlymų. Mus visada galite pasiekti el. paštu: info [eta] grant.lt