Greitieji kreditai – nekontroliuojami

cal2009-11-09  tagŽymos:   Paskelbta kategorijose Naujienos trumpai

…Pabrėžtina ir tai, kad dabar galiojančiuose teisės aktuose iki šiol nėra numatytas specialus greituosius kreditus teikiančių bendrovių reguliavimas, o jų veikla nėra licencijuota ir kontroliuojama, apie jas nėra renkama jokia statistinė informacija. Šių įmonių veiklos neprižiūri Lietuvos bankas – greituosius kreditus teikiančios bendrovės nėra įpareigotos ir saistomos įstatymų, kaip bankai…

Ingrida Kondrotienė, Ūkio banko Vilniaus filialo valdytoja

Šaltinis: 15min.lt

Kažkaip atrodo, kad rasta aukso gysla, kuria labai sėkmingai iki šiol naudojamasi. Kad sėkmingai – įrodo reklamos kiekis, kurios tokios kredito įstaigos turi tikrai nemažai ir kiša ją kur tik gali ir sugalvoja.

Nežinau ar lietuviams atrodo normalu skolintis už kelių šimtų procentų metines palūkanas, tačiau Lietuvos valdžios neveiklumas šiuo klausimu irgi stebėtinas – ypač tada, kai Lietuva ir taip jau paskendusi skolose.

Kita vertus, o ką tūlam lietuviui daryti, kai kam nors neišvengiamai prisireikia pinigų, o jų nėra. Nešti daiktus į lombardą? Bet juk ten dar didesnė neteisybė – visai vertingus daiktus tenka atiduoti beveik veltui. Aišku geriausiai būtų, jei visi tokių paskolų ėmėjai turėtų darbą ir normalias, stabilias pajamas… Tada gal ir skolintis nereikėtų, ir paskolos kaina gerokai sumažėtų.

Rašyti komentarą