Valinskas prieš Grybauskaitę

cal2010-04-26  tagŽymos: ,   Paskelbta kategorijose Tribūnos atgarsiai

Arūnas Valinskas

Deja, jėgos visai nelygios.

Atsistatydinus (o gal tiksliau atstatydinus) Remigijų Vilkaitį iš Kultūros ministrų pareigų, likusį laisvą postą sumanė užimti pats Tautos prisikėlimo  (TP) partijos lyderis Arūnas Valinskas. Čia turbūt ir vėl reiktų patikslinti… Tiesą sakant, toks partijos lyderio sumanymas buvo dar tuomet, kai Remigijus Vilkaitis apie pasitraukimą iš posto net negalvojo.

Nebenori TP lyderis A. Valinskas būti vienu iš 141. Panoro būti jei ne vienas iš trijų, tai bent jau vienas iš keturiolikos. Deja, ir šiam jo norui nebuvo lemta išsipildyti. LR Prezidentei D. Grybauskaitei nepanorus Kultūros ministro poste matyti buvusio pramogų pasaulio atstovo A. Valinsko, šiam teliko tik pusiau garbingai atsitraukti. Pusiau, nes Valinskas nebūtų Valinsku, jei nesugebėtų pademonstruoti savo iškalbos meno. Viešai išvadinęs prezidentę „boba“, A. Valinskas šiandien (2010-04-26) savo kandidatūrą į ministrus vis tik atsiėmė. O vietoj savęs pasiūlė operos solistą Deividą Staponkų.

Iš gerbiamo A. Valinsko jau senokai girdėti ne itin draugiški komentarai Prezidentės atžvilgiu. Esą ji per daug diktatoriška ir autokratiška dėl ko Lietuvoje greitai visi turėtume pradėti jaustis kaip Baltarusijoje. Atsiprašau, ponai politikai, bet patikėkit – kitaip su jumis neįmanoma. Per nepriklausomos Lietuvos dvidešimtmetį jau tiek visko prikrėtėt, kad toks žmogus kaip D. Grybauskaitė dabar Lietuvą ir tegali iš to liūno bent kiek ištraukti. O asmenines ambicijas, plačius asmeninius užmojus ir garbės bei turtų troškimą pasilikit sau. Lietuvai ir Lietuvos žmonės to tikrai nereikia. O kalbant apie šių dviejų politikų nedidelį konfliktą, kažkuriam dar reiktų pasimokyti ir pagarbos.  Prezidentę reiktų gerbti jei ne kaip politikę ir valstybės vadovę, tai bent jau kaip moterį. Tik atrodo, kad ponui A. Valinskui asmeninės ambicijos šiuo atžvilgiu yra kur kas aukščiau nei pagarba Prezidentei ar bent jau moteriai.

Nepavykus įsitvirtinti Kultūros ministerijoje, įdomu bus stebėti koks bus sekantis Arūno Valinsko žingsnis? Turbūt teks vėl grįžti į televiziją – juk ten bent jau „pasikolioti“ gali iki soties.

Komentarų: 2

 1. scania - 2010-04-27

  Ką Valinskas iki šiol darė – buvo blogai: Baukutė ir kiti Valinsko darbas?
  Todėl manau, kad tai, kas blogai Valinskui – gerai Lietuvai.
  Jei Valinskas perspėja dėl autoritarizmo – reiškia, mums jo jau mirtinai reikėjo vakar! :D

  [Atsakyti]

 2. ROMUALDAS - 2010-04-28

  ARUNAS YRA ARUNAS, VISKAS PUIKU, TAIP IR TOLIAU ARUNAI

  [Atsakyti]

Rašyti komentarą